akcje_dobroczynne

Zbieramy papier

ZBIÓRKA

Zbieramy makulaturę na ratowanie koni. Każdy może się dołączyć.

Zachęcamy wszystkich do przynoszenia nawet po jednej gazecie, krzyżówce, ulotce reklamowej.

Na Zawiśli można wrzucać do kartonu, na Mechaników oddawajcie Panom z ochrony, a oni przekażą dalej lub przynoście bezpośrednio do pokoju 315 (możecie zostawiać pod drzwiami)

 

Zbieramy również nakrętki na leczenia chorych dzieciaków z Włocławka.

We wszystkich budynkach znajdziecie kartony, w których można zostawiać nakrętki. Na Mechaników przy środkowych drzwiach znajdziecie karton z narysowaną parasolką

Zbieramy nakrędki

Dzień Kobiet to jedno z bardziej rozpowszechnionych dni na świecie. My również postanowiliśmy przyłączyć się do ich obchodów.

 

8 marca na naszej uczelni zorganizowaliśmy Dzień Kobiet, aby wszystkie Panie mogły poczuć się wyjątkowo tego dnia.

Tego dnia do współpracy zaprosiliśmy wielu specjalistów w swoich dziedzinach.  Panie z Naturhouse, udzielały porad dietetycznych. Przedstawiciele salonu fryzjerskiego Studio-1 przeprowadzali komputerowe badanie skóry głowy, udzielali porad jak pielęgnować włosy, odpowiadali na wiele pytań i układali fryzury. Klub fitness Od-Nova przedstawił swoją ofertę. Przedstawicielka Oriflame zaprezentowała produkty tejże firmy kosmetycznej i zaprosiła na darmową stylizację paznokci. Przybyła do na również pani kosmetyczka, reprezentująca salon „Metamorfozy” oraz stylistka, która udzielała porad jak modnie się ubierać.