aktualnosci

Dzień Kobiet podsumowanie

Dzień Kobiet to jedno z bardziej rozpowszechnionych dni na świecie. My również postanowiliśmy przyłączyć się do ich obchodów.

 

8 marca na naszej uczelni zorganizowaliśmy Dzień Kobiet, aby wszystkie Panie mogły poczuć się wyjątkowo tego dnia.

Tego dnia do współpracy zaprosiliśmy wielu specjalistów w swoich dziedzinach.  Panie z Naturhouse, udzielały porad dietetycznych. Przedstawiciele salonu fryzjerskiego Studio-1 przeprowadzali komputerowe badanie skóry głowy, udzielali porad jak pielęgnować włosy, odpowiadali na wiele pytań i układali fryzury. Klub fitness Od-Nova przedstawił swoją ofertę. Przedstawicielka Oriflame zaprezentowała produkty tejże firmy kosmetycznej i zaprosiła na darmową stylizację paznokci. Przybyła do na również pani kosmetyczka, reprezentująca salon „Metamorfozy” oraz stylistka, która udzielała porad jak modnie się ubierać.

PWSZ Rusza Głową

PWSZ RUSZA GŁOWĄ - Pod taką nazwą odbył się turniej zorganizowany przez Samorząd Studencki.

15 marca odbył się I Turniej Łamigłówek pt. „PWSZ RUSZA GŁOWĄ”. Udział wzięło 49 osób, a wśród nich uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, studenci obu Instytutów oraz pracownicy uczelni.

Pierwsze trzy osoby z każdej kategorii otrzymały nagrody sponsorowane przez Wydawnictwo LOGI, natomiast wśród tych, którzy zajęli pierwsze miejsca przeprowadzono dogrywkę, która wyłoniła zwycięzcę głównej nagrody.

Więcej…

Wspólnie przeciw białaczce

Studenci wspólnie przeciw białaczce to akcja Fundacji DKMS pod Honorowym Patronatem Małżonki Prezydenta RP Pani Anny Komorowskiej.

 

Więcej…